
Блок живлення для ноутбука Merlion NEW для ноутбука ACER 19V 3.42A (65 Вт) штекер 3.0 * 1.1мм Black (LNAC65/3.0*1.1)
389 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5212462
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴

