
Персональний компютер ARTLINE WorkStation W73 Windows 11 Pro (W73v53Win)
136 479 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54091402
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Pro. Звуковий контролер: 7.1. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Тип пам'яті: DDR5. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Кількість потоків: 20. Частота пам'яті, МГц: 6000. Встановлена ОС: Windows 11 Pro. Сокет: s-1851. Тип відеопам'яті: GDDR7. Форм-фактор: Midi Tower. Чіпсет: Intel B860. Тип: десктоп. Кількість планок, шт: 4. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 6 x USB-A 2.0. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Бездротові комунікації: Wi-Fi. Порти: 3 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с). Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Охолодження: 3 x 140 мм вентилятори (спереду). Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Охолодження: 3 x 120 мм вентилятори (зверху). Порти: 1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с). Вага, кг: 14. Розміри, мм: 475 x 230 x 470. Бездротові комунікації: Bluetooth. Мінімальна частота, ГГц: 3.3. Порти: аудіо. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265K. Додатково: документація. Охолодження: 1 x 140 мм вентилятор (ззаду). Виробник GPU: Nvidia. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (20 Гбіт/с). Потужність БЖ, Вт: 750. Порти: 1 x RJ-45 (LAN) 2.5 Гбіт/с. Додатково: вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря, високопродуктивний ssd стандарту nvme, документація, кабель живлення, пиловий фільтр на верхній панелі, система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.3 |
| Охолодження | 1 x 140 мм вентилятор (ззаду)|3 x 120 мм вентилятори (зверху)|3 x 140 мм вентилятори (спереду)|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с), 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (20 Гбіт/с), 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с), 6 x USB-A 2.0, аудіо |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 479 ₴






