
Персональний компютер ARTLINE WorkStation W82 Windows 11 Pro (W82v04Win)
128 129 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54091542
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ARTLINE. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 12. Додатково: модуль беспроводной связи wi-fi 802.11ac. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Частота пам'яті, МГц: 6000. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x PS/2. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Кількість потоків: 24. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Pro. Встановлена ОС: Windows 11 Pro. Тип: системний блок. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Бездротові комунікації: wi-fi 6e (802.11ax). Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Порти: 2 x HDMI. Тип пам'яті: DDR5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додатково: кабель живлення. Тип процесора: AMD Ryzen 9 9900X. Тип відеопам'яті: GDDR7. Форм-фактор: Midi Tower. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 650. Охолодження: 7 шт вентиляторів. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Розміри, мм: 475 x 230 x 470. Вага, кг: 14. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 5 x DisplayPort. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Порти: 3 x аудіо роз'єми. Додатково: документація. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 6 x USB 2.0. Мінімальна частота, ГГц: 4.4. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Додатково: вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря. Максимальна частота, ГГц: 5.6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря, документація, кабель живлення, модуль бездротового зв'язку wi-fi 802.11ac, пиловий фільтр на верхній панелі, система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 2 x HDMI, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x usb 3.2 gen 1, 3 x аудіо роз'єми, 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 129 ₴






