Екшн-камера Xtra Muse Standard Bundle
20 449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54192302
Екшн-камера Xtra Muse Standard BundleВ наявності
20 449 ₴
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 281 г |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Сумка |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Фокусна відстань max | 20 мм |
| Формати запису | 4K UHD |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | автофокус, можливість перемикання між горизонтальною та вертикальною зйомкою, функція Master Follow, чудова продуктивність при слабкому освітленні |
| Діафрагма | 20 |
| Максимальна кількість кадрів в секунду, к/с | 120 |
| Підтримка відеоформатів | MP4 |
| Режим зйомки | панорама|портретний режим|режим веб-камери|режим прямого ефіру|рухомий таймлапс |
| Стабілізація зображення | відстеження обличчя/об'єктів |
| Час роботи від акумулятора, хв | 161 хвилини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 449 ₴
