-15%

Планшет Samsung Galaxy X236 Tab A11 Plus 5G 8/256GB Gray (SM-X236BZAPEUC)
15 899 ₴
13 439 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 52910622
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Операційна система | Android 16 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Геомагнітний датчик, Пилозахисний корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Функції камери | Автофокус |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Великі (від 10"), Захищені, Легкі (від 400-500 г), Потужні (від 8-10 ядер) |
| Габарити (мм) | 168.7 x 257.1 x 6.9 |
| Інші функції й особливості | Акселерометр | Геомагнітний датчик | Залізозахисний корпус |
| Звук | вбудований мікрофон |
| Можливість здійснення дзвінків | Да |
| Покриття екрана | Corning Gorilla Glass 3 |
| Підтримка SIM-карт | Да |
| Роздільна здатність запису відео основної камери | UHD 4K (3840 x 2160) (30 к./с) |
| Серія | Samsung Galaxy X236 Tab A11 Plus 5G |
| Частота оновлення екрана, Гц | 90 |
| Яскравість, ніт | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 439 ₴






