
Планшет Blackview Tab 9 4/64GB Gold + Keyboard
9 549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56839942
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7480 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні, Великі (від 10"), Для Інтернету (з Wi-Fi), Жіночі |
| Інші функції й особливості | планшет з підставкою |
| Підтримка SIM-карт | так, так, так |
| Серія | Blackview Tab 9 |
| Тип екрана | IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 549 ₴



