
Смартфон Sony Xperia Pro-I 12/512GB Frosted Black
54 109 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56984972
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| ОС | Android |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G , 2G, 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K (3840x1644) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 643 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус, Швидка зарядка |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC |
| Супутникова навігація | NavIC, QZSS, Galileo, Bds, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Функції камери | Спалах, Автофокус, Стабілізація |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Частота процесора | 2850 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Ігровий, Флагмані |
| Додаткові функції фронтальної камери | HDR |
| Максимальний розмір карти пам'яті | microSD |
| Модельний рік | 2021 |
| Популярні запити | Sony Xperia Pro-I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 109 ₴


