
Планшет Sigma mobile Tab A1010 Neo 4/64GB 4G Dual Sim Black
5 539 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57274142
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma mobile |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 572 г |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Ігрові (від 8001 мАг), Бюджетні, Великі (від 10"), Для Інтернету (з Wi-Fi) |
| Габарити (мм) | 244 x 142 x 9.5 |
| Інші функції й особливості | голосовий зв'язок|класичний|функція OTG із можливістю заряджання інших пристроїв |
| Комплектація | документація |
| Підтримка SIM-карт | так, так |
| Серія | Sigma mobile Tab A1010 |
| Тип екрана | IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 539 ₴



