
Планшет Doogee Tab U9 3/64GB Wi-Fi Black
3 389 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58881262
+380 (95) 864-55-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | Rockchip |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 509 г |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5060 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Великі (від 10"), Для Інтернету (з Wi-Fi) |
| Габарити (мм) | 245.3 x 163.3 x 9.9 |
| Графічний чипсет планшета | ARM Mali-G52 |
| Інші функції й особливості | класичний |
| Підтримка SIM-карт | Немає |
| Серія | Doogee U9 |
| Стандарт зв'язку | відсутній |
| Тип екрана | IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 389 ₴

